İmza Atıldı: Mesut Özil Fenerbahçe’de!

Fenerbahçe dün Mesut Özil ile 3.5 yıllık sözleşme imzaladı. Faruk Ilgaz Tesisleri’nde başkan Ali Koç ve sportif direktör Emre Belözoğlu ile kameraların karşısına geçen Mesut duygularını ve hedeflerini şu sözlerle ifade etti:

“Fenerbahçe’ye transfer olduğum için gurur duyuyorum. Çok mutluyum ve heyecanlıyım. Fenerbahçe için rüya, benim için hayaldi. İki taraf için muhteşem bir birliktelik olacak. Yeteneğimle takıma faydalı olacağıma inanıyorum. Umarım başarılı bir sezon geçiririz Fenerbahçe formasıyla sahada yer almayı sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah en kısa zamanda sahada olacağım. Takım arkadaşlarımla antrenman yapıp sahada yer alacağım. Takımıma yardım etmek istiyorum. Çocukluğumdan beri her zaman hayal ettiğim bir kulüpteyim iki taraf için de hayırlı olsun.

Mesut Özil Fenerbahçe’de!

‘Bu sezon birlikte kazanacağız’

Fenerbahçe’nin şampiyon olacağına tabii ki de inanıyorum. Fenerbahçe her sezon ligi kazanmak için oynuyor. Bunu en kısa zamanda yapıp bu sezon kazanacağız. İnşallah Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe’yi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Son dönemlerimde büyük kulüpler için oynadım. Her zaman baskı olmuştur. Fenerbahçe’de de baskı olacağını biliyordum. Benim için en önemlisi sahada elimden geleni yapacağım. Tabii ki de büyük kulüplerde oynadım ama Fenerbahçe benim için farklı bir şey. Sevdiğim, çok değer verdiğim bir kulüp. Elimden geleni yapacağıma inanıyorum.

Diğer gündem yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir