Hakkımızda

2020 yılında ”En yeni iletişim ve araştırma teknolojilerini kullanarak kullanıcılarına yüksek standartlarda doğru ve temiz bilgi sunmak” ilkesiyle yola çıkan türkiyeyedair.com, genç ve dinamik ekibiyle bilgi edinmek isteyen herkes için faydalı bir kaynak olma yolunda ilerlemektedir.

Önceliği kendini geliştirmek ve tecrübe kazanmak isteyen gençlere vererek hem maddi hem de kariyer gelişimi açısından destek olmaktır.

İki lise öğrencisinin fikirleriyle şekillen turkiyeyedar.com, geniş çaplı inceleme ve araştırmalar sonucunda oluşmuştur. Türkiye’ye dair geniş kapsamlı bilgilerin verilmesi hedeflenirken odak üretim noktası genç beyinlerdir.

Türkiye’ye Dair olarak bir çok kategoride bilgi edinmek isteyenler için hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet verdiğimiz kategoriler; Seyahat, Yemek, Tarih, Kültür, Coğrafya, Spor, Teknoloji

Seyahat bölümünde, ülkemizde bulunan illerin gezilip görülmesi gereken popüler mekanlarını okurlarımız için rehber niteliğinde sunmaktayız.

Yemek bölümünde, illerimizin yöresel ve sokak lezzetlerini sunmaktayız.

Tarih bölümünde, Türk kelimesinin içerisinde bulunduğu her türlü yapı, savaş, tarihi olay, karar kısacası maddi manevi bütün durumları okurlarımıza sunmaktayız.

Kültür bölümünde, illerimizin yaşayış biçimi, örf, adet, gelenekler gibi bir çok dalda okurlarımıza sunuyoruz.

Coğrafya bölümünde, Ülkemizin coğrafi özellikleri hakkında detaylı bilgilere yer veriyoruz. İllerimizin detaylı coğrafi özelliklerini okurlarımıza sunuyoruz.

Spor bölümünde, Ülkemizde geçmişte ve güncel olarak spordaki gelişmelerimizi, başarılarımızı ve önemli olaylarımızı okurlarımıza sunuyoruz.

Teknoloji bölümünde, Ülkemizde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek güncel bir şekilde okurlarımıza sunuyoruz.

Özetleyecek olursak, Turkiyeyedair.com genç beyinlerin önderliğinde ülkemize dair bir çok konuda bilgi veren bir bilgi kaynağı platformudur.

İletişim: info@turkiyeyedair.com